Teraz jest So wrz 22, 2018 10:14 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 11:14 am 
UWAGA PIJAWA

Sytuacja rozgrywa się w pokoju hotelowym podczas szkolenia adaptacyjnego do nowej firmy sprzedającej bieliznę do dużych sklepów odzieżowych. Podczas szkolenia są prezentowane różne techniki sprzedażowe a wykłady są prowadzone od 10 do 18 ale co będzie się działo wieczorem zobaczymy później...

Po pierwszym ciężkim dniu szkolenia Kasia i Arek spotykają się na wspólnej fajce i zaczynają rozmawiać o tym jak te szkolenie jest beznadziejne i kto będzie chciał kupować takie tandetnie majtki ... Rozmowa wygląda następująco:

A: (stoi i pali fajkę po czym zauważa Kasię) Hej nie znamy się jestem Arek.
K: No hej ja jestem Kasia miło mi.
A: Widziałem, że dzisiaj dużo się udzielałaś na tym szkoleniu, pracowałaś już kiedyś w podobnej branży ?
K: Tak swojego czasu sprzedawałam w salonie z ciuchami ale to było parę lat temu a ty ?
A: Ja jeszcze nie pracowałem w branży odzieżowej ale zobaczymy co z tego wyniknie wiem jedno kobiecą bieliznę lubię i to bardzo ... :) A co sądzisz o tym szkoleniu ?
K: Daj spokój nudy jak cholera reszta naszej grupy też taka jakaś bez życia siedzi i słucha... Chciałabym się trochę zrelaksować wypić jakieś piwko w miłym towarzystwie żeby nie myśleć o jutrzejszym :)
A: Powiem ci, że myślę o tym samym co ty więc może razem się napijemy ?
K: Pewnie, że tak tylko muszę zadzwonić do męża jest strasznie zazdrosny...
A: Ja tak samo muszę zadzwonić do żony u mnie jest podobna sytuacja jak u ciebie ... Ale oczywiście nie powiem, że będę piwkował sobie z tak uroczą koleżanką jak ty bo by mnie zabiła :)
K: Widzę, że będziemy razem kłamać bo ja też nic o tobie nie powiem :)
A: No no to co u mnie czy u ciebie ?
K: Myślę że u mnie... Przyjdź około 20 :) będę czekała...
A: Będę wezmę piwa :)

Arek już się umówił i kupił browary... W pokojach hotelowych nie ma klimatyzacji więc jest bardzo gorąco o 20 puka do drzwi Kasi... Kasia otwiera przysiadają na łóżkach otwierają piwo a Kasia mówi:

K: Wiesz co jest strasznie gorąco nie sądzisz ?
A: Nooo ja się normalnie się rozpływam...
K: Mam pewną propozycję ...
A: Słucham :)
K: Może idź weź zimny prysznic się ochłodzisz a ja w tym czasie naleje nam piwa :)
A: Chyba tak zrobię gdzie jest łazienka ?
K: Tutaj (klepię arka w pupę)

Arek idzie bierze prysznic a Kasia w między czasie zakłada seksowne pończochy rozpuszcza włosy i rozbiera się do naga, nalewa piwa i kładzie się na łóżku z rozłożonymi nogami. Arek wychodzi z łazienki i patrzy z niedowierzaniem...

A: No no widzę, że tobie było również gorąco ...
K: i to jeszcze jak... możesz mnie teraz zerżnąć ...
A: Ale ja nie mogę mam żonę a ty męża :(
K: (odwraca się tyłem do arka na łóżku wypina dupę i daje sobie jednego klapsa po czym jeszcze bardziej się wypina i rozchyla rękoma swoje pośladki by pokazać Arkowi wszystko to co ma najlepsze u siebie i mówi) Arek nie pierdol tylko liż mi cipę ...
A: No dobra :) (arek zaczyna lizać dupsko Kasi)

A dalej chłopaki ułóżcie sobie scenariusz ruchania bo ja jestem slaby w tego typu scenach :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr lip 09, 2014 1:52 pm 
rozkręca się

Bardzo fajny pomysł, szczególnie podoba mi się końcówka sceny - bezpośredniośc w zachowaniu dziewczyny i jej słowach. Jak dla mnie scena warta realizacji.

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]