Teraz jest So cze 23, 2018 2:16 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 12, 2014 6:34 pm 
początkujący

Ktoś stosował z Was feromony na podryw ? Czy ktoś może pochwalić się takim eksperymentem? i efektami jakie zauważył? jestem ciekaw czy to prawda - o skuteczności działania feromonów na dziewczyny/kobiety:)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr lis 12, 2014 6:36 pm 
rozkręca się

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że są skuteczne :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lis 15, 2014 8:08 pm 
początkujący

A gdzie najlepiej kupić takie feromony? no i jakie są skuteczne? może coś podpowiesz.. ? jestem nowy w tym temacie to wolę podpytać kogoś kto miał doświadczenie z takimi feromonami:)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N lis 16, 2014 8:43 pm 
rozkręca się

Ja akurat kupuje taki koncentrat "pheromone essence", dostępne są w takiej buteleczce małym dozownikiem. Można go użyć bezpośrednio na skórę lub rozcieńczasz z aktualne używanymi perfumami. Ja akurat stosuję głównie na skórę. Taki delikatny, jakby słodki, męski zapach. Tu masz fotę jak to wygląda:

Obrazek

Fajnie się spisuje na imprezkach, kiedy np tańszych z laską i ona to czuje :) Ostro się kleją :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt lis 18, 2014 7:02 pm 
początkujący

Ej, ciekawa sprawa. Napisz coś więcej o tym. Ile za to dałeś? Spotkałem się z różnymi opiniami na temat tego typu specyfików. Jedni mówią, że skuteczne inni że to kicha.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr lis 19, 2014 7:52 pm 
rozkręca się

Powiem Ci, że po użyciu kropelki na szyję, taki intensywny, przyjemny zapach czuć przez cały dzień. Zauważyłem też na imprezkach, że łatwiej jest mi kogoś wyrwać na parkiecie :) Nie wiem czy to za sprawą tych feromonów - ale jest lepiej niż było :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt lis 21, 2014 3:26 pm 
solidny forumowicz

Oj, naiwni, naiwni. Jak dzieci. Naprawdę w to wierzycie?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt lis 21, 2014 8:31 pm 
początkujący

O fajny ten koncentrat:) ciekaw jestem na jak długo starcza taki flakonik - kropelka na specjalną okazję to wydaje się że na długo :) a gdzie dostałeś te feromony "pheromone essence" ? można dostać je w jakimś stacjonarnym sklepie?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr lis 26, 2014 9:34 am 
rozkręca się

No wierze bo widzę, ze działa.
Nie kupuję w stacjonarnych sex shopach tak więc nie powiem Ci czy mozesz tam dostać. Wygodnej jest dla mnie zamówić przez internet i tak właśnie robię.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr lis 26, 2014 9:32 pm 
początkujący

To nie pozostaje mi nic innego jak poszukać jakiegoś sklepu internetowego i zamówić takie feromony. Tylko żebym trafił na jakaś promocję bo ostatnio trochę krucho u mnie z kasą..

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 09, 2014 9:17 am 
rozkręca się

Spoko. Pheromone Essence dostaniesz tak za ok stówkę ale możesz się również zastanowić nad Love & Desire bo te są tańsze. Dostaniesz w sklepach za 60 zł tak więc jak widzisz nie są to żadne pieniadze.
Mniej niż jakieś porządne perfumy w drogerii.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 09, 2014 12:27 pm 
początkujący

Dziękuję Neon za podpowiedź - to prawda ceny Pheromone Essence albo Love Desire nie powalają więc można zrobić sobie mały prezent i przetestować:)

nickinny napisał(a):
Oj, naiwni, naiwni. Jak dzieci. Naprawdę w to wierzycie?

Jak się nie przekonasz i nie sprawdzisz to tak na prawdę nic nie wiesz.. a Ty próbowałeś ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 09, 2014 4:27 pm 
solidny forumowicz

Cytuj:
Jak się nie przekonasz i nie sprawdzisz to tak na prawdę nic nie wiesz.. a Ty próbowałeś ?

Paluchy do kontaktu też wkładasz, żeby przekonać się czy kopie?
Wszelkie reklamowane środki na odchudzanie, porost włosów, powiększanie wacka, cycków etc., to pic na wodę fotomontaż. Ich działanie można odczuć jedynie w portfelu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr gru 10, 2014 9:26 am 
rozkręca się

A ja jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi i wszystko można wypróbwoać. Ty masz takie zdanie, ktoś inny odrębne.
Jeden może napisać,że żele rozgrzewające są do kitu. Komuś będą się podobały. Tak samo jest z feromonami. Jeden czuje się lepiej kiedy ma je na sobie. Ktoś inny może nie odczuć różnicy. Ja jestem na tak.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr gru 10, 2014 8:20 pm 
początkujący

nickinny napisał(a):
to pic na wodę fotomontaż. Ich działanie można odczuć jedynie w portfelu.

Rozumiem że wypróbowałeś i to był Twój efekt?
Na pewno nie było innych powodów Twojego nie powodzenia?
Ja tam jestem pozytywnie nastawiony do takich eksperymentów to czy się uda czy nie - pozwoli mi się w pełni wypowiedzieć na temat produktu. A nie gdybanie z palca..

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt gru 12, 2014 4:14 pm 
solidny forumowicz

Po co te osobiste wycieczki? ?Gdzie wyczytałeś że coś mi nie wyszło? Nie mierz innych swoja miarą.
Czy zauważyłeś żeby gdziekolwiek (poza kiepskimi stronkami erotycznymi i świerszczykami) reklamowano feromony? Jeżeli naprawdę by to działało to reklamy byłyby wszędzie - tak jak reklamy środków na potencję.
Chcesz kupować - kupuj, twoja kasa. Ja nie kupuje ponieważ nie daję się nabierać.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 23, 2014 8:43 am 
rozkręca się

A inne erotyczne rzeczy reklamują? Tak średnio. Nawet reklam prezerwatyw dużo się nie widzi. No chyba,że po godzinie 22 a te są przecież bardzo popularne.
Po prostu trzeba się samemu dokopać do takich informacji. Jestem zdania,że człowiek do czasu kiedy sam nie spróbuje to po prostu nie ma się co wypowiadać w temacie. I tyle.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt sty 02, 2015 2:17 pm 
początkujący

Ja zamówiłem sobie Sexual Attraction. Ma do mnie przyjść na dniach. Dałem 5 dych w sklepie. Ma być to skoncentrowany preparat tak więc ma ponoć nie pachnieć. Może przyjdzie jeszcze dzisiaj to się wypróbuje na imprezach na weekend. Może machnę tutaj jakieś foto butelki.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N lut 01, 2015 10:55 am 
początkujący

karek napisał(a):
Ja zamówiłem sobie Sexual Attraction. Ma do mnie przyjść na dniach. Dałem 5 dych w sklepie. Ma być to skoncentrowany preparat tak więc ma ponoć nie pachnieć. Może przyjdzie jeszcze dzisiaj to się wypróbuje na imprezach na weekend. Może machnę tutaj jakieś foto butelki.

A gdzie takie rzeczy można kupić? Chciałbym przetestować :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N lut 01, 2015 8:32 pm 
początkujący

Zamawiałem na intymnosc.pl ale sklepów w sieci jest dużo. Akurat tam miałem promocję ale możesz sobie porównać jeszcze z intymnymi ( masz porównywarki typu ceneo czy skąpiec).

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]