Teraz jest Pt sty 19, 2018 9:13 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lip 24, 2011 11:09 am 
XES.pl

Co mam zrobić, aby wystąpić w filmie?

Wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciami poprzez formularz dostępny pod adresem http://praca.podrywacze.pl/

Uwaga
Proszę zadawać tutaj tylko konkretne pytania dotyczące spraw Castingu do filmów. Zanim zadasz pytanie, zobacz czy ktoś już wcześniej podobnego pytania nie zadał i czekaj cierpliwie na odpowiedz ze strony administracji.

Bezsensowne pytania typu: "Chcę wystąpić w filmie, bo fajne laski macie w filmach i mam duży sprzęt i super rucham". Będą nagradzane od razu banami.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt lis 23, 2012 2:46 pm 
UWAGA PIJAWA

no ok a załóżmy hipotetycznie ze chciałbym zagrać u was w takim filmie ze Swoją laską
-czy było by to możliwe ?
-każdy z nas by otrzymał garze za występ ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt lis 23, 2012 3:06 pm 
XES.pl

Jest to możliwe. Czasem pary występują u nas.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 04, 2012 2:28 pm 
rozkręca się

ile trzema mieć cm żeby zagrać?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt gru 04, 2012 2:34 pm 
XES.pl

Na pewno nie poniżej normy. Nie ma specjalnych wymogów, ale im więcej tym lepiej.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Śr gru 05, 2012 1:06 am 
XES.pl

Obsadę filmu ustala producent. Dobrze jest jeśli obie strony siebie akceptują, ale ogólnie to nikt nie pyta czy się komuś dziewczyna albo chłopak podoba czy nie. Mają odegrać swoje role i tyle. Choć oczywiście, tak jak mówię, lepiej jest kiedy jest jakaś chemia między aktorami.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Cz lut 14, 2013 2:14 am 
początkujący

Witam,wysłałem swoje zgłoszenie,ale chyba zostało odrzucone. Szkoda,bardzo mi zależało,by wystąpić w waszym epizodach. Czy istnieje szansa ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Cz lut 14, 2013 10:27 am 
XES.pl

Trudno powiedzieć czy zostało odrzucone. Jeśli było bez zdjęć to na pewno zostało odrzucone, jeśli było ze zdjęciami to na pewno zostało przesłane do producentów. Niestety producent nie zawsze kontaktuje się z kandydatami od razu. jest spora kolejka chętnych.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lut 16, 2013 12:49 am 
początkujący

Ale bardzo rzadko zmieniają się aktorzy występujący w filmach, ja osobiście wysłałem już kilka razy zgłoszenie i brak odzewu mimo przekazania do producentów.Czekam z niecierpliwością na odzew.
Piotr

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lut 16, 2013 8:55 am 
solidny forumowicz

Mam tak samo. Też wysłałem aplikacje i na razie brak odzewu. Może na razie po prostu zmiany kadrowe nie są potrzebne?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lut 16, 2013 11:21 am 
XES.pl

To nie o to chodzi, że nie zmiany są potrzebne. Po prostu jest długa kolejka. Zgłoszeń jest na tyle dużo, że sporo czasu zajmuje ich weryfikacja i skontaktowanie się z chętnymi. Jest też taka możliwość, że nie wpadliście w oko producentowi :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lut 16, 2013 11:38 am 
solidny forumowicz

Konkurencja jest aż tak duża? W sumie nic dziwnego. Każdy przecież chciałby robotę łączącą przyjemne z pożytecznym.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: So lut 16, 2013 12:38 pm 
XES.pl

Jest bardzo dużo zgłoszeń. Przychodzi ich kilkanaście dziennie. Połowa odpada już na starcie, bo już sam wygląd ich dyskwalifikuje. Reszta zostaje przesłana do producenta, który musi wszystkich "obdzwonić". W tym momencie odpada kolejna część, bo chcieli, zgłosili się, ale jak słyszą, że mają naprawdę zagrać w filmie to im mięknie faja i się wycofują. Zostaje mała grupa, z którą trwają negocjacje i ustalenia i z nich też większość ostatecznie rezygnuje, bo trzeba zrobić badania itd. W filmie grają tylko nieliczni, ale są tacy. Np. Patryk jest z castingu, Tomek "Kotek". Niestety ta weryfikacja zgłoszeń zajmuje masę czasu, dlatego to tak wszystko długo trwa. W międzyczasie przecież jeszcze kombinujemy dziewczyny do filmów, więc to nie jest tak, że dzisiaj wysyłasz zgłoszenie, a jutro grasz.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N lut 17, 2013 4:56 am 
początkujący

Mam pytanie,jakie badania trzeba zrobić ? Ja może wyśle jeszcze raz zdjęcia ,bo budowa ciała "lekko -się zmieniła"

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N lut 17, 2013 12:15 pm 
XES.pl

Głownie w kierunku HIV oraz WZW.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: N mar 10, 2013 6:20 am 
początkujący

A jest możliwość zagrać np. w kominiarce lub masce - np. taki epizod "włamywacz"
Ja mogę zagrać za free ale nie chce żeby ktoś mnie rozpoznał bo to siara jest.

Jak dobrze zrozumiałem te zdjęcia co się wysyła w zgłoszeniu po drobnej selekcji są pokazywane pannom które grają i one dobierają sobie faceta do filmu?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt kwi 12, 2013 2:37 pm 
XES.pl

W masce to niestety tylko w super produkcjach typu Batman albo Spiderman można zagrać. :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn cze 10, 2013 9:24 pm 
UWAGA PIJAWA

Witam, chciałbym wystąpić w jednym z epizodów mam w związku z tym pytanie, czy na zdjęciach załączonych do zgłoszenia musi być widoczny penis, czy we wstępnej rekrutacji jest to raczej wola wysyłającego?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt cze 11, 2013 8:47 am 
XES.pl

Lepiej żeby był (może być na oddzielnym zdjęciu), ale jak nie ma to trudno :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pt cze 14, 2013 3:51 pm 
początkujący

W jakich miastach nagrywacie filmy? czy dojeżdżając do miejsca nagrania z innej miejscowości organizujecie nocleg dla aktora? Ile trwa nagranie 1 filmu to znaczy ile czasu aktor musi być na planie?

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]