Teraz jest Wt kwi 24, 2018 2:30 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt paź 23, 2009 12:42 pm 
Na wstępie chciałbym się z Wami przywitać. Dzięki uprzejmości Pana Prezesa oraz Dyrektora Zarządzającego będę miał przyjemność pomóc Wam w użytkowaniu naszych serwisów, odpowiadać na wszelkie pytania, sugestie, etc.

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 23, 2009 6:05 pm 
solidny forumowicz

Witam również i cieszy mnie to, że może w końcu ktoś z ekipy dowodzącej tak z chęci (głównie chodzi mi odział pomysł na podryw) będzie komentował nasze pomysły :? ...chociażby głupie tak może być czy też do kitu itd.

Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So paź 09, 2010 12:48 am 
początkujący

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten post , więc w razię czego proszę o przeniesienię go do innego tematu. Hmm a więc wykupiłem dostęp smsem 48 godzinny... około 17 tak jakoś to było gdy już chciałem wejść o godzinię 0;30 kod się nie chciał załadować nie wiem w czym problem z góry dziękuje za pomoc. w tym smsie otrzymałem jedynie login i wpisałem go jako kod dostępu z początku działalo a teraz nie wiem co się stało nie pisze mi ze zly kod czy cos tylko strona sie odswieza ; /

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So paź 09, 2010 12:45 pm 
XES.pl

Takie rzeczy trzeba natychmiast zgłaszać poprzez system pomocy. Link do systemu pomocy jest na stronie logowania do serwisu. Problemy są natychmiast rozwiązywane przez support techniczny.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N paź 10, 2010 9:36 am 
początkujący

W tym problem , że napisałem pierwszy raz dwa dni temu w nocy , ale zapomniałem id pytania o 9:55 napisałem jeszcze raz to samo i odpowiedzi nei dostałem aż do teraz niestety a dzisiaj o godzinię 17 sms nie będzie ważny proszę o pomoc.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N paź 10, 2010 3:00 pm 
XES.pl

Jeśli czas oczekiwania na pomoc (a czasem tak się może zdarzyć) jest zbyt długi, wtedy na ogół dostaje się nowy kod z nową ważnością. Także spokojnie. Nic nie stracisz.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N paź 10, 2010 8:36 pm 
początkujący

Dzięki pomocy mi już udzielono wszystko gra , więc można usunąć te posty.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 03, 2011 12:49 am 
erotyczny ekspert

No ja za jakies kilka dni przedstawie swoj program dajacy troche nowych mozliwosci rozwoju forum. pozdro :)

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2011 11:12 am 
erotyczny ekspert

Dobra to ja zaczynam od sprzatania... bedzie tez kilka tematow na temat ktorych chcialbym abyscie sie wypowiedzieli...

pozatym Dzial epizody zostal lekko ograniczony, tylko Mody, lub Admini moga tam tworzyc tematy.

mysle zeby podobnie zrobic z dzialami pochodnimi gdzie tez wstawiane sa filmy z pod znaku podrywaczy.pl

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Cz gru 22, 2011 6:07 pm 
UWAGA PIJAWA

Ja tu wpadam tylko z dobrą radą – nie wiem jaką macie prawną formę prowadzenia biznesu, ale poprawcie sobie stronę, bo jakakolwiek by nie była, to kwalifikujecie się na grzywnę...

Cytuj:
art. 21 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej:
Jeżeli przedsiębiorca oferuje towary lub usługi w sprzedaży bezpośredniej lub sprzedaży na odległość za pośrednictwem środków masowego przekazu, sieci teleinformatycznych lub druków bezadresowych, jest on obowiązany do podania w ofercie co najmniej następujących danych:
1) firmy przedsiębiorcy;
2) numeru identyfikacji podatkowej (NIP);
3) siedziby i adresu przedsiębiorcy.

art. 5 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną:
Usługodawca podaje:
1) adresy elektroniczne,
2) imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo nazwę lub firmę oraz siedzibę i adres.

art. 23. Kto wbrew obowiązkom określonym w art. 5 nie podaje danych, o których mowa w art. 5 ust. 2, 3 lub 5, albo podaje dane nieprawdziwe lub niepełne, podlega karze grzywny.

art. 206 §1 kodeksu spółek handlowych:
Pisma i zamówienia handlowe składane przez spółkę w formie papierowej i elektronicznej, a także informacje na stronach internetowych spółki, powinny zawierać:
1) firmę spółki, jej siedzibę i adres,
2) oznaczenie sądu rejestrowego, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki oraz numer pod którym spółka jest wpisana do rejestru,
3) numer identyfikacji podatkowej (NIP),
4) wysokość kapitału zakładowego.

art. 595 §1:
Kto, będąc członkiem zarządu spółki kapitałowej, dopuszcza do tego, że pisma i zamówienia handlowe oraz informacje, o których mowa w art. 206 § 1 i art. 374 § 1, nie zawierają danych określonych w tych przepisach albo będąc komplementariuszem spółki komandytowo-akcyjnej uprawnionym do reprezentowania spółki dopuszcza do tego, że pisma i zamówienia handlowe oraz informacje, o których mowa w art. 127 § 5, nie zawierają danych określonych w tym przepisie
- podlega grzywnie do 5.000 złotych.

A, no i oczywiście jeszcze to:

Cytuj:
Art. 9. ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny:
1. Konsument powinien być poinformowany, przy użyciu środka porozumiewania się na odległość, najpóźniej w chwili złożenia mu propozycji zawarcia umowy, o:
1) imieniu i nazwisku (nazwie), adresie zamieszkania (siedziby) przedsiębiorcy oraz organie, który zarejestrował działalność gospodarczą przedsiębiorcy, a także numerze, pod którym przedsiębiorca został zarejestrowany,
2) istotnych właściwościach świadczenia i jego przedmiotu,
3) cenie lub wynagrodzeniu obejmujących wszystkie ich składniki, a w szczególności cła i podatki,
4) zasadach zapłaty ceny lub wynagrodzenia,
5) kosztach oraz terminie i sposobie dostawy,
6) prawie odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni, ze wskazaniem wyjątków, o których mowa w art. 10 ust. 3,
(...)
10) miejscu i sposobie składania reklamacji,
(...)
2. Informacje, o których mowa w ust. 1, powinny być sformułowane jednoznacznie, w sposób zrozumiały i łatwy do odczytania.
3. Przedsiębiorca jest obowiązany do potwierdzenia konsumentowi na piśmie informacji, o których mowa w ust. 1, najpóźniej w momencie rozpoczęcia spełniania świadczenia.

Co do punktu szóstego, to Was się pewnie będzie tyczył ten wyjątek:

Cytuj:
Art. 10.
1. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.
2. W razie braku potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust. 1, termin, w którym konsument może odstąpić od umowy, wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Jeżeli jednak konsument po rozpoczęciu biegu tego terminu otrzyma potwierdzenie, termin ulega skróceniu do dziesięciu dni od tej daty.
3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1

Art. 7. ust. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Generalnie warto te przepisy znać...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 6:06 pm 
Moderator

Bauman, robiliście coś z pozycjonowaniem forum w GOOGLE?
Bo wcześniej wystarczyło że wpisałem w wyszukiwarkę "forum podrywacze" i od razu, jako pierwsza lub druga pozycja, był bezpośredni link do forum. A teraz w Google tego nie ma, nawet na dziesiątej podstronie google.
Trzeba wchodzić przez stronę Podrywacze.pl

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 7:39 pm 

hehe mam to samo !
Widzę, że kolega tak samo wchodzi na forum :lol:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 7:50 pm 
Moderator

Oczywiście że tak samo wchodzę :lol:

Nie mijaliśmy się nigdy w drzwiach? :twisted:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 8:04 pm 
XES.pl

A nie lepiej wpisać w pasku adresu w przeglądarce forum.podrywacze.pl ? Prościej łatwiej i bezpośrednio.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 8:09 pm 
Moderator

Może i prościej, ale tamten sposób był jeszcze lepszy i bardziej popularny.
A poza tym przedstawiony przez ciebie bauman sposób nie działa, nawet z końcówką .pl :twisted:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 9:28 pm 
XES.pl

Jak to nie działa? :) Jak może nie działać wpisanie adresu strony w pasku adresu przeglądarki? :)
Odpalasz przeglądarkę i wpisujesz adresy strony, na którą chcesz wejść np. onet.pl albo podrywacze.pl albo forum.podrywacze.pl. Tu nie ma co nie działać :) Nie rozumiem po co wchodzicie na znane wam adresy przez googla. To tak jakbyś do sąsiada na drugie piętro jechał autobusem :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 9:31 pm 
Moderator

bauman napisał(a):
Nie rozumiem po co wchodzicie na znane wam adresy przez googla.

Z przyzwyczajenia :D i tak robi zapewne 90% internautów.
A co jak ktoś nie zna tego adresu i o tym forum nie słyszał? nigdy tu nie trafi, a na stronie Podrywacze .pl to się wchodzi pobierać filmy, a nie pisać na jakimś tam forum, do którego baner jest na samym dole strony. I zapewne mało kogo tam interesuje.
Więc lepiej gdybyście przywrócili tak jak było do tej pory, a od 3 dni tak nie jest.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Pn sty 02, 2012 10:40 pm 
XES.pl

Pan tego świata napisał(a):

Z przyzwyczajenia :D i tak robi zapewne 90% internautów.

Właśnie ostatnio z ogromnym zdziwieniem zaobserwowałem taki mechanizm u znajomego, który najpierw odpala googla, potem wpisuje adres strony i dopiero wchodzi na stronę przez googla. Myślałem, że to jednostkowy przypadek sztucznego nabijania ruchu na google ale widzę, że nie :) Nic dziwnego, że to najpopularniejsza wyszukiwarka, skoro ludzie używają jej nie do wyszukiwania tylko wchodzenia przez nią na strony, których adresy znają. Jeśli chodzi o sedno problemu to niestety nie mamy wpływu na indeksację googla. Forum było nieczynne przez kilka dni i wypadło z indexu. Wróci pewnie niebawem.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt sty 03, 2012 10:10 am 
solidny forumowicz

Dziwna sprawa. Potem zamienią wam okno googla i będzie problem , bo nie będziecie się umieli połapać na nowej stronie. Ja na "obcym" komputerze na forum wchodzę poprzez wpisanie adresu strony i działa bo musi działać. Na swoim mam w zakładkach.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Wt sty 03, 2012 12:01 pm 
erotyczny ekspert

Ja troszke nie rozumiem...chlopaki mowia tutaj o pozycjonowaniu stron ktore dla 99% firm ktore pojawiaja sie w necie jest esencja bycia wogole w necie... Jednak w tym samym czasie Podrywacze wychodza z zupelnie odmiennego zalozenia... Dlaczego? Nie jestescie firma ktora chce miec wieksze zyski??

Pozycjonowanie jeste proste, ewentualnie wystarczy w naglowek htmla wpisac jakies slowa klucze i odrazu wszystko sie latwiej znajdzie...

Zatem jak mowie jestem zdziwiony, aczkolwiek moze to dlatego ze samo forum nie przynosi zyskow a jedynie koszty generuje...?

Z moich wyszukiwan wynika ze:

Podrywacze - 1 miejsce w google.com
forum podrywacze - 8 miejsce w google.com

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]