Teraz jest Cz kwi 26, 2018 12:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Ocena
Mega zajebisty 63%  63%  [ 5 ]
w pytonge 13%  13%  [ 1 ]
sredni 13%  13%  [ 1 ]
marny 13%  13%  [ 1 ]
kicha totalna 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn mar 20, 2006 12:37 pm 
solidny forumowicz

Roksana
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeżdżąc po Krakowie w poszukiwaniu papieru toaletowego, którego nagle zabrakło na naszym osiedlu, zajechaliśmy do Maka w wiadomym celu. Kumpel przyjechał do mnie ze Śląska, ma potrzebę, a tu taki numer... Przy okazji jeśli już postanowiliśmy poszukać tego niezbętnika przy każdym PISuarze, postanowiliśmy odnaleźć jakąś dupeczkę, w celu konsumpcji. Tak się przypadkowo zdarzyło, że tuż po wyjściu z Maka spotkaliśmy sympatycznądupeczkę, z wiankiem papieru toaletowego na szyi. Panna okazała się Ślązaczką, zupełnie jak kumpel, który do mnie przyjechał. Zbierałą kasę na PKS do pobliskiej miejscowość - Rabki. Jako że papieru toaletowego nigdy w domu i zagrodzie nie za dużo, takoż postanowiła opitolić srajtaśmę tubylcom ze 100% marżą, co pozwoliłoby jej na bezbolesną podróż do upragnienego miejsca docelowego. Zainteresowaliśmy się tymi rolkami srajtaśmy, a także i tą zgrabną Ślązaczką. Zabraliśmy ją na pokład naszego dyliżansu. Wtedy to ten nieśmiały z wyglądu kopciuszek, próbujący jeszcze przed chwila wcisnąć kit ludzikom w postaci kilku rolek srajtaśmy, począł szamotać swymi zębami rozporek kumpla, który aż zaniemówił z wrażenia i poddał się rozszalałej lecz sympatycznej Roksanie. Śląskim akcentem, lecz bez przejęzyczenia Roksana połknęła dość obfitą tego dnia spermę mojego kumpla, tym samym zastępując bank spermy i przyczyniając się do śródustrojowej eksterminacji plemników!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Cz cze 17, 2010 4:50 pm 
początkujący

fajny widac ze dziewczyna zna sie na rzeczy

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]