Teraz jest Wt lis 21, 2017 12:38 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Ocena
mega zajebisty 60%  60%  [ 83 ]
w pytonge 16%  16%  [ 22 ]
sredni 13%  13%  [ 18 ]
marny 4%  4%  [ 5 ]
kicha totalna 7%  7%  [ 10 ]
Liczba głosów : 138
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 12:38 pm 
solidny forumowicz

Gosia
Obrazek

Podrywacze nie dają za wygraną i nową setkę kolejnych epizodów rozpoczynaja od podrywu w byłej stolicy Polski, w Gnieźnie. Krążyliśmy po starówce, dokumentując wszystko co Bolesław Chrobry robił w tym mieście... Szkoda, że nie zachowały się jakieś dokumenty świadczące o tym, jakie laseczki król Bolesław posuwał.. Ale niestety, bulla gnieźnieńska nie przewidziała tego, że za kilkaset lat powstaną podrywacze.pl i że będziemy chcieli się dowiedzieć jakie przyrodzenie miał król Bolek, ile lasek poderwał w swojej królowej karierze, czy tez jakie pozycje lubił najbardziej. Podrywacze postanowili zatem przeprowadzić własne śledztwo. Pomimo upływu setek lat na przykładzie potomków króla Bolesława i jego partnerek, podjęliśmy się próby odtworzenia podrywu w czasach króla Bolka. Zapoznaliśmy się z jurnym gnieźnieńskim ruchaczem, a także poznaliśmy na starówce młodą mieszkankę Gniezna. Z kart historii wiemy, że w zamierzchłych czasach szlachcie zupełnie podobały się laseczki, którym to ledwo co cyc powiększył swoje rozmiary, a pierwsze włoski łonowe świeżo co pojawiły się w okolicach vaginy. To tak jak nam.. z tą różnica, że w naszych czasach należy uważać na prokuratora i za każdym razem sprawdzać wiek dziewczyny, a w czasach króla Bolka nie było takich wymogów a nawet potrzeby. Nawet większe poważanie miało pospólstwo, których partnerki byli we wczesnej fazie procesu dojrzewania. Nasza modelka, którą zapoznaliśmy była w liceum, także można śmiało wysunąć tezę, iż bardzo wiernie odtworzyliśmy tamte realia. Sytuacja zaczęła się bardzo rozkręcać, kiedy dotarliśmy do mieszkania naszego kolegi, który miał odegrać rolę króla Bolka. Kolegi pyta zrobiła się twarda jak laska marszałkowska, a jaja powiększyły jak berło królewskie. Kolega pojechał naszą młodą kandydatkę na królową w każdą dziurę, a największe wrażenie na nas pozostawił złoty deszcz, którym oblał król Bolek swoja partnerkę - iście królewskie spotkanie!!!

Ostatnio edytowano Pn paź 09, 2006 6:44 am przez Pankracy, łącznie edytowano 3 razy

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 2:45 pm 
początkujący

jeszcze nie ma na głównej :(

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 3:00 pm 
stały bywalec forum

topor napisał(a):
jeszcze nie ma na głównej :(

OD 18.00 :!: :!: :!: (jak zawsze zresztą :|)

T[alented]
C[ool]
H[oney]

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 9:15 pm 
początkujący

Ładna fajna ale jak mogła dać na siebie nasikać:(

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 9:33 pm 
stały bywalec forum

PiS ma w Naszej ojczyżnie 27 % poparcia

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So paź 22, 2005 2:58 pm 
UWAGA PIJAWA

bardzoo fajny ten filmik mi sie podobał :D

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 11:20 am 
UWAGA PIJAWA

Witam. Postanowiłem się zarejestrować po oglądniećiu tego epizodu.
Napaliłem się na niego, gdy jakiś czas temu szef rzucił zajawkę.
Rzeczywiście laseczka faniutka, młoda, chociaż zbytnio wylewna nie była. Zastanawia mnie tylko jedno... Na ile prawdziwe jest to co zostało opisane w zapowiedzi..itd. Miała być taka napalona i zboczona... Penetracji w drugą dziurkę jakoś nie zauważyłem, no chyba że Bolo tym zwiotczałym fjutkiem zacieśniając się pomiędzy udami myślał, ze to dupka. Może się mylę ale z filmu tak właśnie wynika. Spust w dupeczkę-mało wiarygodne. A złoty deszcz można było sobie darować, szkoda laski..
To tyle, oczywiście moge się mylić, jeśli tak to proszę o wyprowadzenie z błędu.
Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 24, 2005 5:36 pm 
rozkręca się

heheh Tata dzwoni :wink:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 27, 2005 11:34 am 
solidny forumowicz

Laseczka EXTRA ale nie biercie wiecej takich gosci co dzwoni do nich telefon i maja problemy ze skonczeniem efektownym

Offline Zobacz profil  

Tytuł: moje zdanie :)
PostNapisane: Cz paź 27, 2005 3:17 pm 
początkujący

Witam
Podobnie jak jednego z moich przedmówców ( a własciwie "przedpościarzy" :D) ten epizod zachęcił do wykupu pełnej opcji. Nasuwa mi sie kilka uwag dotyczaćzych tego filmu - jako że jestem nowym uczestnikiem prosze mi wybaczyc jesli był te tematy były wczesniej poruszane.
1. Powinniscie przeprowadzac jakis wstepny wywiad z przyszłymi aktorami czy np. są krótkodystansowcami bo to co Bolek zaprezentował do maratonów nie należy.
2. "Złoty deszczyk" mozna było sobie darować.
3. Kwestia "kakaowego oczka" - podobnie jak w całym epizodzie mamy doczynienia z pewnymi brakami ze strony Bolka. Nic mu oczywiscie nie ujmuje zrobił to tak jak umie najlepiej ale zarówno finał jak i kończący to anal powinny mieć inny - bardziej widowiskowy przebieg.
4. Gosia - bardzo ładna, jakim cudem udało się Wam namówić taką dziewczynę na występ???
5. Jakoś filmu o wiele lepsza jak widze od poprzednich chociaż przydałoby sie lepsze oświetlenie.

Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 18, 2005 3:24 pm 
początkujący

przepiekna dziewczyna ale bolek byl naprawde cienki. cenie bardzo wasze filmy ale tutaj to byla przeginka. jesli juz cos nie wychodzi to przyznajcie sie do tego jak juz nie raz to robiliscie. gostek byl nacpany i do tego bardzo najarany ale niestety tylko krotko. po co ten naciagany anal ktorego wcale nie bylo ? pissing byl tez niepotrzbny bo dziewczyna nie miala w tym przyjemnosci i nie bardzo wiedziala co robi. szkoda, ze nasz ulbiony podrywacz nie wziol sprawy w swoje rece (czytaj czlonka) i uratowal sytuacje. ooo...jeszcze cos....obraz byl czesto nieostry. pozdrawiam i zycze duzo przygod na podrywach.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So lis 19, 2005 3:43 pm 
rozkręca się

fajna laseczka..szkoda ze robila to z takim cienkim bolkiem...

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 1:58 am 
stały bywalec forum

Laska fajna ( choć troche za dziecinną buzie miała ) ale stopy to miała obrzydliwe ( brudne z dużą ilością serka )
Złoty deszcz - niepotrzebny ( laska chyba za mało się ceni, że daje na siebie nasikać )
Oświetlenie - bardzo słabe

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 24, 2005 11:40 pm 
UWAGA PIJAWA

jak spotkam t olaske to ja wydupcze i przesle wam prawdziwy hardcorowy filmik bo koles cienki byl jak nie wiem

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 24, 2005 11:47 pm 
stały bywalec forum

Gniezno_2005 napisał(a):
jak spotkam t olaske to ja wydupcze i przesle wam prawdziwy hardcorowy filmik bo koles cienki byl jak nie wiem

czekamy z niecierpliwością....

T[alented]
C[ool]
H[oney]

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 25, 2005 12:45 am 
stały bywalec forum

WoW jaki profesjonalista nam się trafił :oops:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 25, 2005 2:49 pm 
rozkręca się

Gniezno_2005 napisał(a):

ok ale zajmij sie tez SUZI :)

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 25, 2005 3:12 pm 
początkujący

monster2005 napisał(a):
Gniezno_2005 napisał(a):

ok ale zajmij sie tez SUZI :)

tez jestem za, wtedy dopiero zobaczymy prawdziwy hardcore.... :D

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 15, 2006 10:07 pm 
początkujący

Moze to poxna opinia, ale dopier teraz miałem możliwość obejrzenia...

i Popieram!! Laska SUPER EXTRA! nie dość, że śliczna... to jeszcze sekswona... fajnie sie stuka... tylko ze Bolek to cienias... i na prawde... szkda tego sikana... psuje efekt... tym bardziej ze laska tez nie byla zachwycona i traktowala to jak przymus...

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 01, 2006 3:41 pm 
UWAGA PIJAWA

Witam serdecznie wszystkich :)
Bardzo zabawny filmik :) (niestety widziałam tylko jego zwiastun) nieźle się uśmiałam jak co chwilkę ktoś do nich dzwonił. Czy to było ustawiane z tymi telefonami czy to wyszło tak samo.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]