Teraz jest Wt paź 23, 2018 7:17 pm

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ocena
Mega zajebisty 17%  17%  [ 12 ]
W pytę 0%  0%  [ 0 ]
Średni 4%  4%  [ 3 ]
Marny 7%  7%  [ 5 ]
Kicha totalna 71%  71%  [ 49 ]
Liczba głosów : 69
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 12:02 pm 
solidny forumowicz

PODRYWACZE
Ewa
Obrazek

Ewa - 3 wibratory + anal = perwersja!!
Wszyscy znali na osiedlu Gienię - tą starą lampucerę, krążącą po oklicznych wysypiskach w poszukiwaniu drogocennego jak na te czasy aluminium, wierną i zawsze gotową na wezwanie aktywistkę toruńskiego radia, osiedlową plotkarę rozsiewającą setki niepotrwierdzonych plotek oraz fanatyczną inicjatorką sadownictwa i hodowli prawdziwych i rdzennie polski buraków czerwonych pod blokiem. Codzień zaraz po pielęgnacji swojego zapyziałego ogródka pod balkonem, przechadzała się do najbliższej kolektury totolotka, aby tam jak co tydzień podczas wielkiej kumulacji umoczyć 5 zyla, których zawsze żałowała na wsparcie sucho gardłowych podsklepowych czerwonych nosów. Raz udało jej się szczęśliwie przypadkiem trafić czwórkę, dzięki czemu mogła kupić do mieszkania zestaw nowych głośników, z których sączył się donośny, lecz aksamitny i delikatny głos ojca dyrektora namawiającego do wpłat na swe prywatne konto. Tak zafascynowana głosem jej idola od siedmiu boleści zazwyczaj złorzeczyła niektórym sąsiadom, których uważała za uparczywych komunistów i wrogów jedynie słusznych przywódców (niemal Duce) wszechpanujących i mile nam panujących braci. Od lat broniła całą klatkę przed domokrążcami, Jehowymi, kominiarzami roznoszącymi kalendarzyki oczekując za nie kasy itp. Tu punktowała u wszystkich mieszkańców bloku, jednak całokształt jej postępowania nieco irytował, przez co nie raz dostała wieczorową porą w ryj od pana Waldka. Odwieczny wróg - "to były ubek, komunista i wielbiciel seksualnych orgii" - tak mówiła o nim Gienia drapiąc się zazwyczaj po dupie, w którą często otrzymywała sąsiedzkie kopniaki. Towarzystwo mieszkało raz lepiej, raz gorzej razem już wiele wiele lat. Jednak pewnej wiosny w mieszkaniu ulokowanym wprost nad mieszkniem Gieni zmarł Rysiek - stary pierdziel, który pod koniec swego koszmarnego życia poruszał się po osiedlu jedynie w obecności swoich wychudzonych, zawszonych ratlerków, które paskudziły całą okolicę. Odznaczony kilkoma orderami i krzyżami zasługi Rysiek, wielokrotnie dyskredytując młode towarzystwo, pouczając ich jak należy rozmawiać ze starszymi, okazywać im szacunek i inne podobne pierdy. Jako że Rysiek wolał częściej pouczać innych niż samemu stosować swoje zasady, dlatego pozostawił po sobie jeden wielki burdel, którego nie sposób było posprzątać w pojedynkę, kiedy to na jego miejsce wprowadzała się nowa sąsiadka - gruba, obleśna, tłusta, już na sam widok wywołująca spazmatyczne wymioty - Ewa. Wówczas prosząc sąsiadów o pomoc w zaprowadzeniu porządku zjednoczyła panią Gienię, pana Waldka oraz pozostałych sąsiadów do kolektywnej, sąsiedzkiej pracy, którą wszyscy wykonali jednego popołudnia. Następnego dnia po wielkim sprzątaniu Ewa jak na starego babola przystało - zrobiła przed klatkowską małą imprezkę - dla starych wyjadaczy przyniosła ciepłą - dopiero co zabraną spod kaloryfera flaszeczkę, natomiast kobiety oprócz zagrychy mogły się teraz degustować winkiem zrobionych z agrestu i czarnych malin rosnących w pobliskim lesie. Widząc alkohol na stole pani Gienia nieco się obruszyło, gdyż jeszcze dzień wcześniej słuchała audycji Rozmowy Niedokończone, gdzie właśnie mówiono o zgubnym wpływie alkoholu na mózg. Przekonała się do jednego kielonka, jednak zaraz po jego wypiciu musiała dostać małpiego rozumu, bo walnęła pięścią w stół i wyszła z imprezy. Wszyscy się lekko zdziwili, ale imprezka trwała dalej aż do samego rana. Kiedy wszyscy już grzecznie poszli spać starając się aby nie dopadł ich kac - pani Ewa z panem Waldkiem zrobili jeszcze pół flaszki, kiedy to nagle zadzwonił telefon, w którym to ekipa podrywaczy grzecznie informowała że następnego dnia z miłą chęcią wbiją się na parapetówę do pani Ewy. Wtedy to przypomniała sobie Ewa, iż dawała ogłoszenia parę tygodni temu to jednej z gazet plotkarsko - ogłoszeniowych, iż potrzebuje zboczonego, niewyżytego ruchacza, który spenetrował by jej wszystkie dziury. Gasząc światło przed spaniem już nie mogła się doczekać kolejnego dnia... Zaraz kiedy ledwo co usnęła, a znad tutejszego konglomeratu rozbłysły promienie słoneczne do domofonu zadzwonili chłopcy - radarowcy. Wbijając się do Ewy wielokrotnie podziwiali pięknie wysprzątane mieszkanie ze ślicznymi meblami - pozostałość po starym ubeckim aparatczyku.

>> SCREENY <<
>> TRAILER <<
>> STREAMING TRAILERA <<
>> RECENZJA SERWISU <<
>> KANAŁ RSS <<

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 1:02 pm 
rozkręca się

niesmaczny epizod.;/

Offline Zobacz profil  

Tytuł: łeeee...
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 1:50 pm 
Tajemnicza kobieta

O.M.G... skąd wy bierzecie te laski ??
kiedyś były ładne, młode zadbane dziewczyny... a teraz ?
mnie jako kobiete to ostro odrzuca, a co dopiero faceta...

chyba pomału trzeba będzie się zwijać...

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 3:51 pm 
początkujący

straszna lipa.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 4:34 pm 
początkujący

ZYGAC SIE CHCE chcemy epizodow z ladnymi mlodymi paniami pokroju gosi z gniezna albo najlepiej jak stekasz rafal na brak dupek jedzi do rosji lub ukrainy tam sie znajda a najlepiej do azjiii

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 14, 2007 11:01 pm 
początkujący

O ja pierd.ole! :o KATASTROFA!!!!
Laska jest obleśna, do tego braki w uzębieniu... Na największym głodzie nie skusiłbym się na takiego potwora!!

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 8:40 am 
erotyczny ekspert

niepodoba mi sie wcale.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:55 am 
rozkręca się

az mis ei niedobrze robi jak pomysle ze w srod nas polakow sa tacy ktorym sie to cos spodoba.;/

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 3:06 pm 
początkujący

Gargamel napisał(a):
az mis ei niedobrze robi jak pomysle ze w srod nas polakow sa tacy ktorym sie to cos spodoba.;/
Przychodzą na myśl klimaty żywcem przypominające " 120 dni Sodomy czyli szkoła libertynizmu" Markiza de Sade najbardziej plugawej opowieści jaka kiedykolwiek została napisana.Taka zawsze była ludzka natura.Jednakowoż przyciągająca jak i odpychająca :wink:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 5:48 pm 
początkujący

rotmistrz napisał(a):
Gargamel napisał(a):
Przychodzą na myśl klimaty żywcem przypominające " 120 dni Sodomy czyli szkoła libertynizmu" Markiza de Sade najbardziej plugawej opowieści jaka kiedykolwiek została napisana.Taka zawsze była ludzka natura.Jednakowoż przyciągająca jak i odpychająca :wink:

Oglądałem film na podstawie tej powieści "Salo, czyli 120 dni Sodomy"... obrzydlistwo i ohyda! Nie do opisania i nie polecam! Absolutnie nic pociągającego nie widziałem w tym filmie i nie sądzę, żebym kiedykolwiek się skusił na takową perwersję! Choć w każdym z nas kryje się odrobina uwielbienia do perwery, to ten obraz przekroczył wszelkie granice dobrego smaku... Tak samo będzie z tym odcinkiem podrywaczy - odpychający i odrażający... NA PEWNO nie skuszę się na jego oglądnięcie... :P

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 7:35 pm 
początkujący

ale kicha :!: to jest okropne i niesmaczne az chce sie wymiotowac jak sie patrzy na ta pania Panie Rafale to juz chyba lekka przesada :!:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 7:59 pm 
UWAGA PIJAWA

Mega super to forum, napisałem krytycznie o tym sje.!@#$@ym filmiku i mój post wyleciał, gratulacje dla admina zapatrzonego na braci K. i wolność słowa w wykonaniu PiS! Szczerze mówiąc to możesz mój profil wywalić bo niema tu już czego szukać. schodzicie na psy. Niepozdrawiam serdecznie!

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2007 10:17 pm 
UWAGA PIJAWA

o fuck, plis nie dawajcie juz wiecej filmikow z nia :lol:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 4:59 am 
początkujący

Prze Lipa

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 3:18 pm 
początkujący

kicha totalna
http://ekspedycja.blog.pl

Ostatnio edytowano Cz kwi 02, 2015 3:14 pm przez luuuki88, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 1:04 am 
początkujący

Kurde was już całkiem pogięło...
Takiego oblecha zamieszczać...
Zdejmijcie ten epizod bo się ktoś porzyga jak to będzie oglądał...
FuUUUJ

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 12:52 pm 
UWAGA PIJAWA

Fuuuuuj podrywacze juz schodza na psy :?
kiedyś to było przynajmniej fajne jak Rafał ruchał Beate albo grzybiarke, a teraz?? szkoda gadać lepiej już zwijajcie interes i do chałpy

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 26, 2007 11:24 pm 
bywalec forum

a jeśli chodzi o moje skromne zdanie na temat tego epizodziku to mnie sie on nawet podoba, jakaś odmiana. ile można oglądać tych pięknych wypindżonych kobiet.....co oczywiście nie znaczy że nie podobaja mi sie piękne kobiety

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2007 1:48 am 
początkujący

Ehmm, no ja też wolę nieco zgrabniejsze laseczki. Niemniej jak już mój przedmówca stwierdził zawsze jakaś odmiana, więc myślę że warto zassać ten epizodzik.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 10, 2007 11:43 pm 
bywalec forum

Pecador69 napisał(a):
Ehmm, no ja też wolę nieco zgrabniejsze laseczki. Niemniej jak już mój przedmówca stwierdził zawsze jakaś odmiana, więc myślę że warto zassać ten epizodzik.

no oczywiscie że warto go zassac !!!!!!!!

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]