Teraz jest Śr wrz 20, 2017 9:29 am

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Oceń epizod
mega zajebisty 67%  67%  [ 50 ]
w pytę 25%  25%  [ 19 ]
średni 5%  5%  [ 4 ]
marny 1%  1%  [ 1 ]
totalna kicha 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 75
Autor Wiadomość
 Tytuł: :)
PostNapisane: Wt sty 15, 2008 9:24 pm 
początkujący

Mmmmmm......... Ania jest po prostu aniołem:) Kobieta idealna, po prostu boska, tylko pomarzyć o Niej:) Nie widziałem równie pięknej i sexownej dziewczyny jak ona :)
Specjalnie dla Niej wykupiłem czas i na Podrywaczach i na Blow-Job:D

PS. A może by tak podrywacze zajrzeli jeszcze kiedyś do Włocławka??;) bo o ile pamiętam był chyba jeden epizod z Włocka, chociaż mi osobiście nie przypadł do gustu:P

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: Cz lut 28, 2008 10:14 am 
rozkręca się

pl-guma napisał(a):
To nie studentka - jakoś jej na uczelni nigdy nie spotkałem. Niemniej podryw pod Akademią Ekonomiczną to dobry pomysł. Polecam fotki z nagimi modelkami na terenie AGH oraz AE w Krakowie.

Panie z AE jest bardzo popularna na necie i zazwyczaj z twarzą ma zdjęcia:)

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 7:14 pm 
Ona ¿adn± studentk± nie jest przecie¿ to specjalnie tylko na film jest zrobione ¿e jest niedaleko uczelni a ona siê tam pojawia

przecie¿ to wszystko jest ustalone zawsze a ania zajebista dupeczka jest do ruchania ssania kutasa jebania w cycuszki lizanie jej cycuszków spuszanie siê na jej ca³e cia³ko do buzi i wszêdzie

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 9:30 pm 
UWAGA PIJAWA

LRC napisał(a):
Ona żadną studentką nie jest przecież to specjalnie tylko na film jest zrobione że jest niedaleko uczelni a ona się tam pojawia

przecież to wszystko jest ustalone zawsze a ania zajebista dupeczka jest do ruchania ssania kutasa jebania w cycuszki lizanie jej cycuszków spuszanie się na jej całe ciałko do buzi i wszędzie

Ziom wywali Cie juz pod ksywa perkoz i lubie ladne dupeczki, zmieniasz nicki a te same idiotyzmy wypisujesz. Pisz mniej i trzep sobie swoj interes w ciszy.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N mar 09, 2008 9:37 pm 
Del napisał(a):

Ziom wywali Cie juz pod ksywa alicja zmieniasz nicki a te same idiotyzmy wypisujesz. Pisz mniej i trzep sobie swoj interes w ciszy.[/quote]

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 10, 2008 11:28 am 
rozkręca się

Kobitka może być i tylko tyle. Nie podobały mi się jej piersi, tyłek niby duży ale troche płaski, mało jędrny. Twarz ok. No i nie powinna sie głupkowato śmiać w trakcie ruchanka. Mogłaby trochę przynajmniej poudawać.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 01, 2009 8:44 am 
rozkręca się

super dziewczyna

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 01, 2009 6:55 pm 

Dziewczyna całkiem fajna, tylko ten wieśniak(ruchacz :p) psuje klimat :x

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 09, 2009 10:43 am 
solidny forumowicz

Może odgrzewam kotlet z tym epizodem, ale kurcze, odkąd z wami jestem, przynajmniej filmowo - to jest jeden z najlepszych filmów jaki nakręciliście.

Laska jest cudna, bogini jak dla mnie. Gdyby chociaż raz spotkał na swojej drodze, dziewczynę, która robiąc loda potrafi zadbać o każdy szczegół, potrafi wykorzystać swoje cudne naturalne piersi, z ślicznym uśmiechem na twarzy ( sic!! i jaki to uśmiech) przyjąć członka w cipkę i wypinać pupkę do granic możliwości.

Przecież w połowie tych filmów, to laski albo jęczą na zawołanie, albo się krzywią i dąsają, albo przypominają moją babcię.

Nie dość, że jest piękną kobietą to jeszcze świetną kochanką. Ech, chyba się rozmarzyłem. Teraz to nic mi nie pozostaje, tylko chodzić w okolicy ronda mogilskiego lookać w koło za podrywaczką :twisted:

Osobiście czekam na więcej odcinków z tą dziewczyną.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 09, 2009 1:19 pm 
solidny forumowicz

Może coś jeszcze nakręcą z tą Anią. Zajebista dupeczka. Fajnie byłoby zobaczyć kolejne filmy z jej udziałem.

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: 147.Ania
PostNapisane: So mar 11, 2017 11:20 am 
UWAGA PIJAWA

Dziś przypadkowo natrafiłem na ten film...cudna kobieta, to były czasy

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]